Nowy sprzęt terapeutyczny: specjalistyczny stół rehabilitacyjny do chiropraktyki

Nowy sprzęt terapeutyczny: specjalistyczny stół rehabilitacyjny do chiropraktyki

Przedstawiamy! Nasz czarny koń rehabilitacji i terapii z wykorzystaniem technik chiropraktyki - głównie w leczeniu problemów z chorobą naszych czasów - problemów z kręgosłupem. Najnowszy nabytek,  stół do chiropraktyki i terapii manualnej Chattanoga Ergostyle.

 

Drodzy Pacjenci,

po oficjalnej prezentacji nowego stołu do terapii, pragnę w pierwszej kolejności przedstawić możliwości jakie daje stół przy wykorzystaniu technik Fleksyjno-Dystrakcyjnych.

 

Dzięki unikalnej konstrukcji, część nożna stołu porusza się trójwymiarowo. Możemy zastosować element trakcji dla kręgosłupa lędźwiowego, zgięcie i wyprost, zgięcie boczne (każdy ruch z osobna), lub po połączeniu wszystkich ruchów naraz ruch obwodzenia w połączeniu z trakcją. Co nam to daje?

 

Ulga w nagłych i ostrych bólach kręgosłupa lędźwiowego

Daje nam to możliwość zastosowania delikatnej nieoperacyjnej, w pełni kontrolowanej przez terapeutę metody manipulacji kręgosłupa, która jest polecana szczególnie w nagłych i ostrych bólach kręgosłupa lędźwiowego. 

Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu możliwości kozetki, w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem terapeuty, można próbować leczyć wszelkie uszkodzenia krążka międzykręgowego, bóle kręgosłupa promieniujące do kończyn, dolegliwości związane ze stenozą kanału kręgowego, schorzenia dotyczące stawów międzykręgowych, zniesienie fizjologicznej ruchomości kręgosłupa, cysty. Dzięki swojej delikatności terapia może być przeprowadzana u osób w podeszłym wieku oraz u kobiet w ciąży. 

 

Potwierdzona badaniami skuteczność w leczeniu schorzeń kręgosłupa

Największą zaletą metody z wykorzystaniem naszego stołu jest jej potwierdzona klinicznie skuteczność oraz liczne badania naukowe, które przyczyniły się do jej rozwoju oraz potwierdziły jej kliniczną skuteczność w leczeniu schorzeń kręgosłupa. Wiemy, że zabieg jest niezwykle bezpieczny dla pacjenta. Terapia jest wręcz przyjemna dla Pacjenta, który natychmiastowo odczuwa ulgę i rozluźnienie. Stół pozwala wykonywać manipulacje bezstresowo na wszystkich poziomach kręgosłupa w pełnym fizjologicznym zakresie ruchu w stawach międzykręgowych.

  

Schorzenia, które można leczyć za pomocą terapii  Flexion Distraction Technic

to m.in.:

- Przepuklina, dyskopatia krążka międzykręgowego (dysku); 

- Ból szyi oraz ramienia; 

- Ból dolnego odcinka kręgosłupa;

- Ból promieniujący do kończyn;

- Kręgozmyk – przodozmyk, tyłozmyk; 

- Stenoza kanału kręgowego;

- Zniesienie lordozy;

- Ból pleców podczas ciąży.

 

i wiele, wiele innych o których już wkrótce!

 

Chcecie wiedzieć więcej?

Zadzwońcie! Umówcie się!

 

 

+48 796 991 899

 

 

 


 

 

 

 

Bądźcie na bieżąco i nie przegapcie żadnej aktualizacji

 

AdamMed Profesjonalna Rehabilitacja na Facebooku

 


Drukuj